Diş sağlığınız ile ilgili herşeyi sorun...

Dental Turizm

DENTAL SAĞLIK TURİZMİ

            Sağlık Turizmi; insanların dinlenme, eğlenme, gezip görme, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliğe katılma amacıyla yaptıkları gezilerin yanı sıra,  tedavileri için hastaların tedavilerinde gerek ekonomik pahalılıktan gerekse kaliteli tedavi hizmeti almak amacıyla  yaptıkları turizm faaliyetleridir.  Türkiye gün geçtikçe dünyada en çok tercih edilen sağlık turizmi merkezi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

            Bu anlamda, Dentaloji olarak bizleri seçen hastalar, diş tedavilerinde ülkelerinde harcayacakları ücretlerin çok daha altında ücretlerle, uzman ve alanında deneyimli Diş hekimi kodromuzla, ileri teknoloji donanıma sahip kliniğimizde daha kaliteli ve ekonomik avantajlar ile kısa sürede hizmet almanın ayrıcalığını yaşamaktadırlar. Bunun yanında Türkiye'yi ve İstanbul'u gezme, tanıma fırsatı yakalamış olmaktadırlar.

Planlama Nasıl Yapılıyor?

Yurtdışından bize ulaşan ve diş tedavilerini yaptırmak isteyen hastalarımız bizimle irtibat kurduktan sonra kendilerinden istediğimiz Panaromik Röntgenleri ve Ağız içi resimler uzman diş hekimlerimizin  incelenmesi sonrasında hastalarımıza Tedavi süreçleri ve Fiyatlandırma ile ilgili bilgiler verilmektedir. Bu şekilde hastalarımız yurtdışında iken planlamaları ve fiyatları konusunda bilgi sahibi olmaktadırlar.

TEDAVİ SÜRESİ NE KADARDIR?

  • İmplant; İmplant hastlarımızın tedavi süreleri 2-5 gün dür. Sonrasında implantın kemiğe kaynaşma süresi beklenir ve bu süre 2 ila 6 aydır. İmplant üstü protez işlemine geçildiğinde ise gerekli olan süre 7-14 gündür.
  • Estetik Diş Tedavileri (Gülüş Tasarımı); Estetik Diş tedavileri genel olarak 7-14 gün arasında tamamlanmaktadır.
  • Beyazlatma (Bleaching) : 45 dk (1 veya 2 seans)
  • Protez tedavileri  :  7-14 gün.

TERCÜME ve REHBER HİZMETİ

Ülkemize ve Kliniğimize gelen ve Türkçe – İngilizce dışında anadilini konuşmak isteyen tüm hastalarımıza rehberlik ve tercüme hizmeti profesyonel kişiler tarafından verilmektedir.

Aynı zamanda istenildiği taktirde İstanbul’un tüm tarihi turistik yerlerini gezerken kendisine yardımcı olacak profesyonel rehberlik hizmeti verilebilmektedir.

                           UNUTULMAMASI GEREKEN BELGELER​

Dentaloji ‘ye tedavileri için gelecek olacak hastalarımızın mutlaka yanında getirmesi gereken belgeler;

  •                             Pasaport ve kimlik kartınız
  •                             Ev adresi, iletişim bilgileri, e-mail
  •                             Uçak biletiniz ( Şehir içi ulaşımınızın ücretsiz sağlanması için)
  •                            Şeker, kalp, tansiyon gibi rahatsızlıklarınız bulunuyorsa, doktorunuzdan ‘diş tedavisi yaptırabilir’ belgesi

 

Dentaloji olarak, diş tedavileri için ülkemize ve kliniğimize gelen hastalarımıza yapılan tedavilerini garanti altına almaktadır. Tedavileriniz sonrası sizlere sunulan belgeler ve faturalar kliniğimizden aldığınız hizmetin belgeleridir. Sigorta sistemi kapsamında bazı hastalarımızın bu evraklar ile tedavi ücretlerinin kendi sigortaları kapsamında bir kısmını tanzim edebilmektedir.HEKİMLERİMİZE SORUN

Uzman hekimlerimiz sizlerden gelen soruları cevaplıyor.

RANDEVU FORMU

!
!
!

SORU FORMU

!
!