Diş sağlığınız ile ilgili herşeyi sorun...

Estetik Diş Hekimliği

Zirkonyum, Laminate Veneer, E-Max, Dişeti Estetiği

Zirkonyum, Laminate Veneer, E-Max, Dişeti Estetiği

DETAYLI BİLGİ

DENTAL IMPLANT

EKSİK DİŞLERİNİZE
EKSİKSİZ ÇÖZÜM

DETAYLI BİLGİ

ORTODONTİ

ESTETİK BİR GÜLÜŞ İÇİN
Dişlerinize En DÜZGÜN Seçim.

PEDODONTİ

Çocuklarımız Bizimle MUTLU
Bizlerde onlarla MUTLUYUZ.

DETAYLI BİLGİ

DENTAL SPA

360 derece Ağız Bakımı DENTAL SPA ile RAHATLAYIN

DETAYLI BİLGİ

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Tanışmak için can atıyoruz. Amacımız sizi bundan sonra hep gülümseme ile görmek

DENTAL İMPLANT

Tanışmak için can atıyoruz. Amacımız sizi bundan sonra hep gülümseme ile görmek

SAĞLIK TURİZMİ

Tanışmak için can atıyoruz. Amacımız sizi bundan sonra hep gülümseme ile görmek
Tanışmak için can atıyoruz. Amacımız sizi bundan sonra hep gülümseme ile görmek

TEDAVİLER

Dişlerde zaman içinde istenmeyen lekeler oluşur. Bu lekelerin bir çok sebebi olabilir; yaşlılık, çay, kahve, kola, sigara vs gibi ürünlerin sık tüketimi, travmalar ve gelişim çağında alınan antibiyotikler lekelerin en belirgin sebeplerdendir.
Zirkonyum esaslı porselenlerin ışık geçirgenlik özellikleri sayesinde doğal dişlerle tam bir uyum sağlanabilmektedir. Bu sayede estetik diş hekimliği ile estetik açıdan mükemmel sonuç elde edilebilmektedir.
Lamina Latince yaprak anlamına gelir.Dişlerin kesilmeden yalnızca ön yüzlerinin 0.3-0.7 mm inceltilmesiyle uygulanan Bu inceltilen bölgeye porselen diş laminalarının yapıştırılma uygulamasıdır.
Dentaloji, Tecrübesi ,Yenilikci ve Dijital Diş hekimliği anlayışı ile İmplant, Gülüş tasarımı, Estetik diş Hekimliği, Ortodonti, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, Diş Estetiği alanlarında hizmet vermektedir"
Estetik Diş hekimliğinde Gülüş Tasarımı en önemli kısmı oluşturur. Gülüş, yüzdeki en önemli gençlik göstergesi olduğu bir gerçektir. Gülüş tasarımında, yaş faktörü en dikkat çekici faktördür.
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi; ağız içerisinde yer alan hem yumuşak hem de sert dokularda gelişen kistik veya tümöral patolojilerin tedavilerinin yanı sıra diş ve çene kırıkları, sürmüş yada gömük kalmış dişlerin çıkartılması veya sürdürülmesi, prot
Diş Protezleri ; Diş protezleri, diş eksikliklerinin tedavisi amacıyla yapay dişlerdir. Amacı, çiğneme fonksiyonlarını geri kazandırmak, bozulan konuşmanın düzeltilmesi ve estetik görünümü tekrar sağlamaktır.
Periodontoloji, dişleri çevreleyen kemik ve dişeti dokularının hastalıkları ilgilenen diş hekimliği dalıdır.
Ortodonti; dişlerdeki ve çenelerdeki yanlış konumlanmaları düzelten diş hekimliği dalıdır denilebilir. Ortodonti nedir ? Ortodonti nedir sorusuna, dişlerdeki ve çenelerdeki yanlış konumlanmaları düzelte..
Pedodonti diş hekimliği, 0-13 yaş grubu arasındaki bebek ve çocuk ağız ve diş sağlığıyla alakalı özel bir uzmanlık eğitim programı almayı da gerektiren branşlarından biridir.
İmplant; Kaybedilen dişlerin eksikliğinde veya dişlerin fonksiyon ve estetiğini geri kazandırmak için çene kemiğine yerleştirilen titanyum yapay diş kökleridir.  

HASTALARIMIZ NE DEDİLER ?

Sonem T.
I would like to thank you for the job you did to my husband terrible teeth. thanks alot. see you soon.
PREV
NEXT
ESEN D.
İyiki sizi tercih etmişim. Ne yalan söyleyim ben bu kadarını hayal etmiyordum . Sizlere ve Doktorum sevcan hocama çok ama çok Teşekkür Ederim .
PREV
NEXT
S.Melek Durusu
Dentaloji Diş Hekimliği konusunda oldukça uzman ekibiyle kusursuz bir hizmet sağlıyor. Klinik çalışanları son derece güler yüzlü ve saygılı. klinik düzeni son derce şeffaf, tedavi ile ilgili her türlü bilgiyi eksiksiz alabiliryorsunuz. kesinlikle tavsiye ederim.
PREV
NEXT
Gamze Bebek
Oğlumu korkarak götürdük, kahkaha atarak çıkardık.. Melike Hanım'ın iletişimi harikaydı.. Çok teşekkür ederiz. Bundan sonra ailece dişlerimiz Dentoloji doktorlarına emanet :)
PREV
NEXT
H.Kukuk
Önceki resimlerimi bana saniyede unutturdunuz. Çok Teşekkürler...
PREV
NEXT
Merve T.
Yönetici Asistanı
Dişlerimin düzgün olmaması beni hep mutsuz etmiştir. Tel takılmasını hiç istemedim ama Doktorcum hallederiz dedi ve Sonuç :D Elinize sağlık beni ne büyük dertten kurtardınız.
PREV
NEXT
S. Yılmaz
Kabin Memuru
Gülerken dişetimin gözükmesinden memnun olmamakla birlikte bununla ilgili tedavinin olduğundan açıkçası bilgim yoktu. Beni ikna edip daha güzel gülmemi sağladığınız için çok teşekkür ederim sevgili doktorum :) #dt.sevcan
PREV
NEXT
İ.B.PARMAKSIZ
OKUL MÜDÜRÜ
İLK MUAYENE OLDUĞUM HALİMİ BİLİYORSUNUZ, HATTA BENİM GÜLEREK ANLATTIĞIM BİR HİKAYE OLDU. DİŞ ETİ İLTİHAPLANMASI VE DİŞ EKSİKLİĞİ BENİM İÇİN BÜYÜK PROBLEMDİ ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUM. İMPLANT YAPTIRMAYA CESARETLENDİREN DİŞ HEKİMİM SEVCAN BİÇER HANIM'A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
PREV
NEXT
P.C. ZEYTUN
Aşırı derece dişçi,iğne ,kullandığınız alet ve edavatlara karşı korkum vardı. Siz beni samimiyetiniz ve güleryüzünüzle ikna edebildiniz ve sayenizde artık çok mutluyum. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum ve edeceğim. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM @dentalojidis ekibi...
PREV
NEXT
İ. CEYHUN
Kliniğiniz doktorları ve çalışanlarına güleryüzlü, empatik yaklaşımlarından dolayı sonsuz teşekkürler. İyiki varsınız. Başarılarınızın devamını dilerim... Saygılarımla
PREV
NEXT

DENTALOJİ HEKİMLERİ

We want to be the solution to all your needs. We went out with our team of experts. We are eager to meet you.

Dt. Sevcan BİÇER
Dr. Seylin MUTLU
Dt.Zehra Nur AYDIN
Dt Sena Demirkıran
Dr. Gülşah PÜSKÜL

UNDERSTANDING INSTITUTIONSPROBLEMS WITH OUR MEDICINE

Our specialist doctors answer questions from you.

RESERVATION FORM

!
!
!

RESERVATION FORM

!
!